רוצים לקבל ממני עדכונים על סדנאות, מתכונים ומאמרים חדשים?
שם:
דוא"ל:

למי מיועד הטיפול?

הטיפול האיורוודי מתאים הן לאדם החולה והן לאדם הבריא, שמעוניין לחקור את טבעו ולדעת מהי התזונה המתאימה לטיפוס המולד שלו ואיזה אורח חיים יטיב עימו ויאזן אותו, החל במספר שעות השינה, דרך סוג הפעילות הגופנית שנכון לו או לה וכלה בבחירת מקצוע.

 

כל בחירה שלנו, בין אם ברוח או בעולם החומר, בין אם נעשית באופן מודע יותר או פחות או בכלל לא, מביאה אלינו מהעולם איכות מסוימת; הדבר הזה יכול להוסיף לנו מאיכות שחסרה לנו, להגביר אצלנו איכות שכבר קיימת או לאזן משהו שיש לנו ממנו הרבה מדי.

 

האיורוודה, בהיותה רפואת טיפוסים, מלמדת את האדם לחקור את האיכויות שאיתן הוא הגיע לעולם ועל סמך הידע הזה להבין מה נדרש עבורו על מנת לחיות חיים בריאים ומאוזנים תוך מיצוי מקסימום הפוטנציאל שגלום בטבעו המולד.

 

100% צמחי מרפא

 

טיפול האיורוודי מתמקד בחוסרי איזון ומחלות קיימות וכן במניעת מחלות עתידיות שעלולות להיגרם כתוצאה מיציאה מאיזון של הדושות.

 

איורוודה, בין הרפואות העתיקות בעולם, מכילה ידע על-זמני ואוניברסלי ונוגעת בכל רבדי הקיום ועל כן מתאימה לכל אדם, בכל מקום.

 

איורוודה, "ידע החיים" בסנסקריט, היא רפואה מוכוונת אדם ולא מחלה. הטיפול האיורוודי לוקח בחשבון את הטבע המולד של האדם (מכלול התכונות הגופניות והנפשיות שעימן הוא הגיע לעולם – ואטה, פיטה, קאפה), את מצבו ברגע זה (גיל, חוסן גופני, הרגלי חיים), את הזמן והמקום שבהם הוא מצוי (אקלים, עונת שנה) ואת המחלה כפי שהיא מתבטאת באופן ייחודי אצל אותו אדם. שילוב של כל אלה יחד יוליד אבחנה ולאחריה מהלך טיפולי שיותאם בצורה מדויקת לאותו אדם, כמו חליפה שנתפרת בידי חייט.

 

9 סימנים לבריאות על פי הרפואה האיורוודית

 

  1. קל לקום בבוקר
  2. הפרשות קלות וסדירות מדי בוקר
  3. תיאבון קל בבוקר
  4. תיאבון תקין בצהריים
  5. אנרגיה לכל אורך היום
  6. עור בריא וחיוני
  7. שינה טובה
  8. עמידות לשינויים וחילופי עונות (גמישות אינסופית נוכח שינוי מתמיד)
  9. אננדה, Bliss, אושר עליון. היכולת ליהנות מכל דבר, קטן כגדול

 

"אדם שתיאבונו טוב, הדושות שלו מאוזנות, הרקמות שלו מתפקדות באורח תקין, ההפרשות שלו תקינות וסדירות וחושיו, גופו ורוחו מלאים באושר עליון – הוא אדם בריא" (סושרוטה)

 

הטיפול כולל תזונה, צמחי מרפא, טיפולי ניקוי רעלים ושינויי אורח חיים.