רוצים לקבל ממני עדכונים על סדנאות, מתכונים ומאמרים חדשים?
שם:
דוא"ל:
סדנאות קרובות:

משקה זהב, מאפי כוסמין בשתי דקות וסדנאות קרובות שבפתח

 

שלום חברים

 

מקווה שהחורף מוצא אתכם חזקים ובריאים. חורף לפי האיורוודה זה זמן הקאפה, משמע זמן של אדמה, של חוזק וחוסן. הגוף בשיא כוחו, בהנחה כמובן שמתייחסים אליו טוב ונכון – לא אוכלים יתר על המידה וזזים מספיק, שני דברים שרובנו נוטים לעשות בחורף. האגני – אש העיכול – גם היא מתגברת בחורף, התיאבון מתחזק ועימו החשק לאכול מזונות עשירים וכבדים יותר. כן, זה הזמן לשנות קצת את התפריט ולהוסיף יותר שומן איכותי. וזה גם הזמן להגביר את הפעילות הגופנית, גם בכמות וגם באיכות – ולעשות יותר פעילות מייזעת, פותחת ומניעה,כדי לסיים את החורף עם כמה שפחות הצטברויות קאפה מיותרות, כמו עודף משקל, ליחה, כבדות.

 

אני רוצה להציע לכם משקה זהב טעים ומחזק, שאני נוטה לשתות בחורף, אם כי אפשר כמובן כל השנה. זו דרך מצוינת ומאוזנת לצרוך כורכום, זה טעים וזה מאוד מחזק את הגוף בימי החורף הקרים ומיטיב במיוחד עם מערכת הנשימה, שנוטה לצאת מאיזון בעונה זו.

בשביל הפינוק (כמו שאמרנו, בחורף אפשר קצת יותר...) הנה גם מתכון למאפי כוסמין בשתי דקות.

 

משקה זהב לחיזוק הגוף

 

בסוף החודש, ביום שבת, 27.1.18, תתקיים בתל אביב עוד סדנת עיכול – סדנת יוגה ואיורוודה בת 4 שעות, שבה נלמד איך להגביר ולחזק את האגני – אש העיכול ואש החיים. איך למקסם את העיכול ולמנוע מצבים כרוניים מתמשכים של גאזים, בטן נפוחה ואי נוחות תמידית. מוזמנים לקרוא עוד כאן.

 

 

בחודש פברואר אקיים גם שתי סדנאות כבישה – שבהן נלמד על מזונות פרוביוטיים וכיצד ניתן לכבוש כרוב כבוש איכותי, שמכיל הרבה חיידקים מועילים, שטובים לעיכול ולבריאות בכלל. אחת תתקיים ב-2.2 בעין עירון (ליד פרדס חנה) ואחת ב-  23.2 במשק שוורצמן במושב נטעים. מי שמגלה עניין, מוזמן ליצור איתי קשר.

 

 

ב-1-3 במרץ, יתקיים עוד סופשבוע של "אוג'ס" – סופשבוע של יוגה ואיורוודה, בקיבוץ תובל היפהפה, שבחודש מרץ יהיה פורח ויפה עוד יותר. אוג'ס בסנסקריט זה חוסן, חיוניות, עוצמה פנימית. הסופ"ש הזה הוא בהחלט הזדמנות טובה להאט, לנשום עמוק, לתרגל יוגה ולהתבונן איפה בחיים שלנו יש הרגלים שמפחיתים/מכלים את האוג'ס, ואיך ניתן להמיר אותם בכאלה שמוסיפים ליומיום שלנו עוד חיוניות, עוד כוח, עוד שמחה, עוד אוג'ס. הסדנה מתחילה בחמישי אחר צהריים ומסתיימת בשבת אחר צהריים. יש מחירים נוחים להרשמה מוקדמת. מוזמנים לקרוא עוד כאן.

 

 

מקווה לפגוש אתכם

אני כאן לכל שאלה

חורף נעים ומיטיב
גליה

 

 

share